„Samostatností ke svobodě.“
Kdo jsme: > Naše škola > Pro budoucí žáky > Pro žáky přestupující z jiných škol

Pro žáky přestupující z jiných škol

Pokud jste si prostudovali naše webové stránky a dospěli jste k rozhodnutí, že byste rádi, aby vaše dítě přestoupilo na naši školu, postupujte podle následujících bodů:

1. Dohodněte si osobní setkání s ředitelem školy Mgr. Ivanem Růžičkou na tel. 724 707 952, 417 577 774.

2. Na domluvené setkání prosím přineste pedagogickou, zdravotní a psychologickou dokumentaci vašeho dítěte (jedná se zejména o doporučení z pedagogicko-psychologické poradny, speciálního pedagogického centra, lékařské zprávy, vysvědčení apod.). Cílem společného setkání je navázat osobní kontakt, vzájemně se představit a seznámit, prezentovat zákonným zástupcům školu a její cíle, zaměření, filozofii, prostory, vzdělávací programy, atd.

3. V případě, že se vzájemně dohodneme o přestupu vašeho dítěte na naši školu na základě sepsání žádosti o převedení vašeho dítěte, podepíšeme smlouvu o plnění povinné školní docházky mezi vámi a školou.

4. Následně si vyžádáme pedagogickou dokumentaci ze školy, z které žák přichází.

SPOLUPRACUJEME

Základní škola a praktická škola Arkadie, o. p. s.

U Nových lázní 1286/9, 415 01 Teplice
e-mail: info(at)zsarkadie.cz

Odloučené pracoviště (1. stupeň ZŠ)

Purkyňova 10, 415 01 Teplice